| Gabdag a întrebat:

Când eram mic era un film numit Crime la indigo la TV și era o scena cu schelet care se mișcă pe ecran rapid.
Inca ma sperie și acum. Puteți sa vedeți pe net scena.
Pe voi va sperie?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ne sperie pentru ca numai suntem mici.

Cand eram mic ma speria clownul acela dizgratios din filmul IT
https://www.imdb.com/......996960000/ ce crezi acum ma mai sperie?

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Gabdag):

Nu ai vazut filmul original din 1990, probabil acum pare mai simpatic decat reeditarea din 2017 care a mers pe un clown posedat mult mai urat, insa cand esti copil si vezi in 1998-1999 filmul si efectele de atunci care erau diferite de efectele actuale, e altceva

Răspuns utilizator avertizat