| Cara_3762 a întrebat:

Imi puteti recomanda un film horror care sa te sperie cat de cat? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| MariusMarius96 a răspuns:

Hostel,the grudge,sau saw,poate si mirrors, si dead sillance, astea cel putin m-au speriat m-am...p mine! funda t rog?

16 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

The exorcist sau the exorcism of the emily rose.
eu nici la trailer nu m; am putut uita de frica.

| aLLu17 a răspuns:

House of wax
Wrong turn 1, 2 si 3
Splice
Halloween 2
Gallowwalker
The Rite
The Uninvited
Room 1408
Friday the 13th
Legion
The Final
The Ruins
Mirrors
The Grudge-toate seriile.
The Exorcism of Emily Rose
. Paranormal Activity
. Paranormal Entity
Drag me to hell
Oprah
Case 39
. Necromentia
The exorcist
Blair witch project
Nightmare on elm street.
Toate sunt misto funda?batting eyelashes

| Girlll a răspuns:

New Moon (2009)
Shutter (2008)
The Unborn (2009)
Legion (2010)
Zombie Strippers (2008)
Blood and Sex Nightmare (2008)
Jennifer's Body (2009)
Underworld: Rise of the Lycans (2009)
The Final Destination (2009)
Drag Me to Hell (2009)
Against the Dark (2009)
My Bloody Valentine 3-D (2009)

| Limo a răspuns:

Drag me to hell, Avertizarea [1, 2 ], Silen Hill, Saw [ toate saw'urile]. sper ca am ajutat. fundita?

| bebelusa_9541 a răspuns:

Drag me to hell

| Raluca7761 a răspuns:

Virusul vampirilor...

| delonia a răspuns:

Casa de ceara happy

| Dia a răspuns:

Cara, de ce vrei sa vezi un film horror?, Sunt groaznice, pentru ca odata ce le vezi, imaginile alea iti vor ramane mereu in cap, mereu o sa te sperie, iti spun din experienta mea si a prietenilor.
Te rog, uitate` mai bine la alceva... o sa iti para rau mai tarziu, chiar daca nu ma crezi... profu meu [care e bestiaallove struck] ne-a povestit cum nepotul sau s-a uitat la filme din astea, de cand era mic. acum are 18 ani si ii e frica sa doarma singur in pat straight face
Eu ti-am dat un sfat, daca vrei il asculti. Numa bine! :*

| Cristiann_2359 a răspuns:

Eu iti pot recomanda Piranha.Este destul de infricosator si putin amuzant. Sper ca te-am ajutat.

| AdyLupul a răspuns:

28 Days Later, Dawn of the Dead (2004),Hostel,Texas Masacre, sau 28 Weeks later. Daca indraznesti spune-mi ce parere ai. Funda?

| Cathyy a răspuns:

Taken Lives... il ador

| vladuss1400 a răspuns:

Scufita rosie sa nu crezi scufita rosie cea pentru copii laughing scufita rosie cea horror pentru adulti

| nonameeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Hostel 2!

| Cara_3762 explică:

Multumesc mult pentru ajutor, acum am la filme sa ma uit pentru. toata vara. laughing
@Dia Nu sunt genu care sa raman cu sechele de la niste filme, mersi de sfat oricum

| yoyo_7172 a răspuns:

The Others (2001) / Ceilalţi
da nu e pre pre
Final Destination
DA cel mai tare E SUPPPER : Paranormal activity

| stefanutzza a răspuns:

Against the dark...e super tare

Întrebări recente