| gorlan a întrebat:

Inca 14 zile pana la premiera filmului Twilight saga- breaking dawn part 1! Voi il asteptati?big grin Si am si eu o intrebare in romania pe cat va fi premiera?happy ca pe 18 este in SUA!

4 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Http://twilightsaga.ro/filme/zoridezi/part1/lansari/
Daca e adevarata lista asta, in Romania va aparea tot pe 18! :x

| MâţulMov a răspuns:

Pfff.

| ÐÿÅ a răspuns:

Da il astept foarte multbig grin "Si eu am aceeasi intrebare" laughing

| ShanixRRS a răspuns:

Ma cred ca esti cam neinform, in Romanie e pe 18 noiembrie, in SUA a fost, daca vrei sa il vizionezi pe internet apare peste cateva zile dupa premiera.