| FashionDream a întrebat:

Cand apare sezonul 4 din Pretty Little Liars... am inteles ca a aparut ieri, dar doar in america. A aparut si pe net? Chiar vreau sa-l vad. Am gasit un site dar scria ca sunt in afara Statelor Unite si nu pot sa-l vad. Daca ati gasit vreun link cu serialul va rog dati-mi-l!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Pe Vplay e anunțat că apare astăzi ep, 1, sez.4,("A" Is For Alive) și chiar a apărut, iar ep. 2 (Turn Of The Shoe) pe 19 iun.2013.Vizionare plăcută pentru astăzi.

| FashionDream explică (pentru faramatania):

Mersi, tocmai am vazut episodul 1.

| faramatania a răspuns (pentru FashionDream):

Cu multă plăcere! Îți mulțumesc și eu.

4 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Eu stiu ca apare peste 2 zile si pe site-ur..ieri a fost doar o prezentare.

Răspuns utilizator avertizat