| Floriannn a întrebat:

Incerc de mult timp sa imi dau seama cum as putea sa gasesc un film pe care l-am vazut la televizor si care m-a fascinat enorm cand eram
foarte mic. Imi amintesc ca un grup de prieteni se duceau la o cabana sa petreaca si intr-un anume moment intra in cabana un domn la 35-40 de ani, putin brunet si incepe sa se transforme intr-un fel de maimuta(intre varcolac sau gorila). Dupa ce se transforma incepe sa-i manance pe toti din cabana. Filmul era cu mult sange si brutalitate. Nu-mi amintesc exact cum era aspectul lui cand era transformat. Doar cateva fragvente. Tin minte ca intre timp si-a gasit o prietena care posibil avea unul sau doi baieti de varste cuprinse intre 15-19 ani(aici nu sunt sigur cati erau). La un moment dat apare o scena cand ramane doar el si cu fiul lui vitreg in garaj, se transforma si incepe sa-l manance. Dupa merge la prietena lui si ii arata cum inghite degetul fiului ei. Estimez ca filmul s-a lansat intre 1990-2012. Daca e cineva care isi aminteste exact care ar putea sa fie filmul m-ar scapa de nevoia de a-l cauta.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Big Bad Wolf (2006) cumva?
https://m.imdb.com/video/vi4035953433

| Floriannn explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc mult. Exact filmul pe care il cautam.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Floriannn):

Oricand big grin

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Estimez ca filmul s-a lansat intre 1990-2012, mi-a placut estimare ta happy

| Floriannn explică (pentru Simpatic):

Putin cam exagerata. Se pare ca a fost lansat in 2006.