| denisTiky a întrebat:

Slaut! Am vazut mai demult un film, era cu un fel de varcolac care se transforma intr-o persoana normala in timpul zilei si aceasta persoana avea un copil (baiat). Iar fiul acestuia impreuna cu prietenii lui au mers la o cabana intr-un munte, unde au dat ceva petrecere, pana cand a venit varcolacul acela (tatal baiatului) si i-a omorat pe toti.

P.S: Filmul era 18+ si imi mai aduc aminte ca pe una dintre tipele alea de pe acolo o chema Sam. Si stiu ca era prietena fiului acelui monstru.

Stiu ca a fost pe kanal d parca si avea un nume... ceva de genul "Bestia" sau ceva echivalent dar nu imi mai aduc aminte bine. Daca caut asta pe google gasesc doar Frumoasa si bestia |=

5 răspunsuri:
| ziptrack a răspuns:

Probabil ca asta era filmul.

The Big Bad Wolf
http://www.imdb.com/title/tt0488962/

| denisTiky explică (pentru ziptrack):

Da, asta este, mersi!