| dimanda a întrebat:

Intrebare din Naruto. Cine ar castiga dintre Obito(dupa ce ii ia rinneganul lui Nagato, cand poarta masca alba) si Kabuto(sage mode etc.)

2 răspunsuri:
| Dan193 a răspuns:

Obito 100% - are rinneganul. Plus are puterea MS-ului. Si chiar daca din ceva cauza stupida Kabuto il bate, atunci Obito oricum nu pierde - foloseste izanagi, schimba realitatea si il injunghie pe Kabuto intr-o clipa.
Itachi la batut pe Kabuto sage mode si el nici nu avea rinneganul si nici nu si-a folosit Susano'o sa-l invinga.

| Robyyyrobyyyyy a răspuns:

Obito