| Alexutzu61 a întrebat:

Cine imi raspunde la o intrebare? pentru iubitorii de naruto manga. E adevarat ca madara si obito au rinnenganul de la nagato?

2 răspunsuri:
| mitica11 a răspuns:

Da.Sunt 100% sigur!

| DeMo4o a răspuns:

Nu, nagato avea implantat Rinnenganul de la Madara, il avea casal reinvie cand va incepe al 4 razboi ninja, numai ca nagato a murit iar el a fost reinviat prin edo tensei. Madara este singurul care are Rinnenganul adevarat, numai ca poate implanta si la alti. Obito are Rinnenganul de la Nagato pentru ca i la furat dupa moartea sa. Pentru mai multe imformati vino pe forumul special pentru fanii naruto.
http://narutozone-romania.forumulmeu.com/