| YukiChan a întrebat:

Intrebare importanta: cunoasteti ceva animeuri,, Josei" gen Nana si Paradise kiss? stiti voi, genul care va capteaza atentia de la primul episod si nu va mai puteti opri pana nu terminati seria... Mersi anticipat +Funda!

Răspuns Câştigător
| bloodbaa a răspuns:

ANIME :X in sfarsit intrebari de anime. big grin
Anime captivante de la primele episoade dupa mine sunt:
-Ano Hana (preferatul meu in prezent. ultimul episod din primul sezon iese pe 24 iunie)
-To Love Ru
-Toradora
-Arakawa under the bridge (are grafica si story line asemanatoare Paradise kiss. asa mai misterioasa )
-koe de oshigoto (merita vazut laughing
-Highschool of the dead
-Clannad
-Kanon
-Air
-Chaos; Head
-Nyan Koi
-Ore No Imouto
-School Days (seper tare anime dar. te previn ca sfarsitul e foarte tragic sad )
-asobi ni iku eu

Cam astea mi.au trecut prin minte. asa mai interesante la prima vedere... sper ca ti.am fost de ajutor iar daca mai vrei altele nu ezita sa bagi id de mess: bloodbaa Byehappy

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Bokura ga ita
Itazura na kiss
Zero no tsukaima
Kimi ni Todoke
Astea mi-au placut foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| fevrier a răspuns:

Şi de ce e întrebarea importantă?