| Ade30 a întrebat:

Am vazut animeurile Nana si Paradise kiss si nu mai gasesc nimic la fel de bun! Imi puteti recomanda niste animeuri de genu asta?

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Kaleido star
Bokura ga
kiddy grade
fulmetal panic
hell girl
Shinrei Tantei Yakumo
kimini todoke
Sukitte Ii na eu
special A
chobits
Lovely★Complex

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu mă uit din nou acum la Vampire Knight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! happy Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, asa ca te poti baza pe mine big grin, o sa iti recomand cele mai bune anime-uri din cate am vazut. Toate dintre cele urmatoare sunt FOARTE bune, dar totusi fac un top happy :

4. Shuffle!
3. Baka to test to shoukanjuu (2 sezoane. avertisment: FOARTE amuzant)
2. Clannad (2 sezoane. avertisment: EXTREM de dramatic. Serios. tongue O sa plangi de inunzi casa)
1. Sword art online (apare in 4 iulie anul acesta sezonul 2. Avertisment: Cel mai frumos anime de dragoste pe care l-am vazut vreodata, si aici o sa plangi, drama nu este mai mare ca la Clannad, dar este aproape la fel de mare. Pe de alta parte, este foarte romantic, il intrece cu vreo 20% pe Clannad. De-asta ti-l recomand happy. )

Cam atata. happy Sper ca ti-am fost de folos. Vizionare placuta si multa bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kimi ni todoke
Skitte i na eu

| Ade30 explică:

Stiam ca prima data nu am vrut sa ma uit la para kiss dar apoi am vazut de cine era facut si nu am putut sa ii rezist