| Mironar a întrebat:

Isi aminteste cineva episodul acela din South Park cu cvintupletele romane de la circ? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Eu.
Şi nu m-am simţit ofensată dacă la asta te referi. Tot ce fac cei din producţia South Park sunt de fapt satire şi ironii mascate, pe care dacă le "decojeşti" de desenul animat în sine şi de situaţia amuzantă ş.a.m.d obţii ceva real, o situaţie care e nefericită/absurdă dar care chiar se întâmplă. E un serial făcut cu cap să zic aşa, chiar dacă mulţi care-l preiau în formă brută îl consideră o infulenţă negativă, un desen care ar trebui interzis şi alte spuse negative.
Pentru aceştia, care nu înţeleg serialul de fapt şi îl vor interzis nu am decât un cuvânt de zis: telecomandă.
Televizorul e frumos dotat cu o telecomandă, nu le convine să schimbe.