| P4r4DoxIsSuspended a întrebat:

Cum mama dracu se numea episodul de vineri seară din South Park, difuzat pe MTV?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dr@cu! Asa se numea!

| P4r4DoxIsSuspended explică (pentru floresdemayo):

Dacă nu răspunzi la întrebare de ce nu îți ții gurița ta aia deformată închisă?

| floresdemayo a răspuns (pentru P4r4DoxIsSuspended):

Pardon, gandirea ta e deformată, o dai pe lături copile, ori esti beat de te adresezi nerespectuos userilor TPU! Nu se formuleaza asa o intrebare, "cum mama dracu", ca nu-i nimeni obligat sa-ti accepte dracii cu care esti inconjurat! Nu-i de mirare de ce esti tot barfit pe aici!

| P4r4DoxIsSuspended explică (pentru floresdemayo):

Ok, imi pare rău, reformulez: Cum mămicuța dracu' se numea episodul de vineri seară din South Park, difuzat pe MTV?