| anonim_4396 a întrebat:

Iti place Jackie Chan? Daca nu, atunci ce actor-luptator iti place? Explica in cateva randuri de ce.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Jackie Chan e un actor foarte bun. A jucat in numeroase filme. A imbinat actiunea si suspansul cu filmele de comedie. Nu trebuie apreciat numai ca actor, ci si ca persoana in afara platoului. Nu l-am cunoscut personal, dar sunt convins ca e o persoana modesta.
Iti spun din surse sigure ca filmele lui depasesc ca dimensiune totala 70 de GB. (si nu ma refer la dvd-urile in formatul Blu-Ray, care stim bine ca ocupa mult). I like Jackie Chan!