| kajen4ever a întrebat:

Iubire intunecata se difuseaza in romania si daca da pe ce program?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

Nu se difuzeaza in roamania. am vazut pe net 15 episoAde traduse love struck este superb serialul love struck si foarte interesant love struck

3 răspunsuri:
| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Sunt subtitrate mai multe episoade...eu aproape l.am vazut p tot e fain

| Farcas_Alexandru_1973 a răspuns (pentru roxanikdulcyk98):

Scz ca intreb dar tu cum ai vazut tot filmul? Ca e am ajuns la episodul 24 si nu il mai gaesc altu pe net! Imi spui si mie cum pot sa il vad tot? :* :*

| kajen4ever explică:

Am aflat eu ca se numeste ACEASTA ESTE O POVESTE DE IUBIRE si nu se difuseaza in romania.inca,sper...