| MissAvocado a întrebat:

La cat timp apare un nou episod din "The lying game"? Si cand apare episodul 11 din sezonul 2? Sau a aparut deja? big grin Funda si voturi

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Fiecare episod apare la o saptamana, nu exista episodul 11, deoarece sezonul are doar 10 episoade, nu se stie cand va aparea sezonul 3.

| MissAvocado explică (pentru AnnaMariaaa):

Daca imi zici si in ce zi a saptamanii apare de obicei iti dau funda
big grin

| AnnaMariaaa a răspuns (pentru MissAvocado):

Sincera sa fiu eu nu raspund la intrebari pentru a primi funda, raspund pentru ca imi face placere si pentru a-i ajuta pe altii happy nu stiu exact, ori martea ori miercurea, una din aceste zile sigur

| ithx a răspuns:

Se pare ca nu o sa mai apara. Si eu sunt foarte dezamagatia dar ABC Family l-a oprit