| ピンク a întrebat:

La ce anime-uri va uitati?

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

In momentul de fata la Naruto Shippuden sunt la zi cu episoadele dar de asemenea am vizionat si : Death Note, Nana, Inuyasha, lovely complex, kaichou wa maid-sama. Si ti le recomand pe toate. Tu ce ai vazut? :*

4 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

Naruto big grin

| mariacris98 a răspuns:

"Naruto Shippuuden"

| ピンク explică (pentru Lamaitzza):

Prea multe ca sa ti le pot enumera...cam 40 big grin. Da, si am vazut toate pe care le-ai vazut tu. Sunt super love struck Apropo, iti recomand Itazura na Kiss, Paradise Kiss, Vampire Knight, Full Moon wo Sagashite si Kaleido Star. Sunt bestiale! ♥

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Bleach, inuyasha, chrno crusade, kaichou wa maid-sama, dn angel, fullmetal alchimist, fullmetal alchimist fraternitate, naruto, naruto shippuden, detectiv conen, vampire+rosario, yu yu hakusho, soul eater, kissxsis, sora no otoshimono, sora no otoshimono forte, clannad, kanokon, one piece, fairytale. nana, trinity blood, tokyo mew mew, povesti cu fantome, Highschool of the Dead, Full Metal Panic, Death Note, nodame kantabile, kaleido star, romeo si julieta, hellsing, kilari si lovely complex, sailor moon, capitanul tsubasa, slayers micuta vrajitoare, beelzebub, bokura ga ita, si multe altele