| Dennissel a întrebat:

La ce film ati plans cel mai mult? Fara A walk to remember,Hachi,If only,The notebook,Toamna la New York,Keith, Remember me happy

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Am vazut o multime de filme romantice, dar niciunul nu m-a facut inca sa plang. laughing
Cel mai mult m-a emotionat "Tres metros sobre el cielo", dar nu cat sa plang. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic
City of angels
Pieta
Dead Man Walking(cu Sean Penn)
Schinder list
Breathless(Fara suflare)
Boy in striped pijamas
Danerous minds
Bang Bang you're dead

| DiannaaMiha a răspuns:

Poate ti se pare ciudat, dar am plans pe tot parcursul filmului "Everybody's fine".
☺"A million dollar baby" (O fata de milioane)
☺ "Forest Gump"
☺ "Saving Private Ryan (Salvati soldatul Ryan)"
☺ " Extremely Loud and incredibly Close" (Cred ca este ultimul film la care am plans de-a dreptul. Avand in vedere ca l-am urmarit singura...)
☺"Edward Scissorhands"

Lista ar fi lunga, dar nu le mai stiu numele laughing
Sper sa-ti placa si tie... si sa plangi la ele big grin

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Titanic

| livscomsha a răspuns:

The Kid
Cinema Paradiso
The Wrestler
Brief Encounter
Changelling

| Anonima240 a răspuns:

La Hachi am plans mult dar ai zis ca fara el...

| LaLaLa77 a răspuns:

La toate..nu ai cum sa nu plangi. Dar Hachi a fost " ingrozitor "! crying