| EmmaShefferd a întrebat:

La ce gen de filme te uiti cel mai des: horror, comedy sau love?

10 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Horror:*

| EmmaShefferd explică (pentru xlollypop):

Exact ca minelaughingrolling on the floor eu sunt maniaca de horror....adik doar astea ma satisfacbig grin

| xlollypop a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Daaa stiuuu:*la restul dupa 20 de mine imi trece chefullaughing)))le adorrr pe astea horror:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror devil...Tu?

| EmmaShefferd explică (pentru anonim_4396):

Horrroooorr cu sigurantaaa...sunt nebuna dupa laughing)rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Stiu cum e!big grin

| Cherilyn a răspuns:

Comediile sunt cele mai bune remedii impotriva stresului. happy
Si imi plac si filmele de actiune, cu un pic de suspans.batting eyelashes

| EmmaShefferd explică (pentru Cherilyn):

Ai dreptate....razul este leac pentru sufletele triste.

| ChiyoTheo a răspuns:

Avenura si actiune. De preferat istorice, cu lupte sau razboaie.

| EmmaShefferd explică (pentru ChiyoTheo):

Fiecare cu ale lui...ce pot sa ziclaughing