| LiliJB a întrebat:

La ce sunt folositoare stirile pro tv, antena si tot asa?

Răspuns Câştigător
| Deeabvb a răspuns:

Sunt folositoare, deoarece te tin la curent cu tot ce se intampla in jurul tau, si poti lua masuri de precautie ca sa nu patesti si tu aceleasi lucruri.

10 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Au rolul de a prosti copilasi ca tine.Nu te supara, toti picam in cercul asta happy

| Marius96 a răspuns:

Nu stiu... :O, tu ce crezi?smug
Da uitatul la desene animate la ce este folositor?straight face Din poza de la avatar banuiesc ca te mai uiti inca.

| DaftPunk a răspuns:

Au rolul de ato indopa creierul cu minciuni despre toti parlamentarii care se impusca in cap in gat, aparitii extraterestre, informatii false despre sfarsitul lumii si alte rahaturi.

| AllyAlly2a a răspuns:

Te pun la curent cu ce se mai intampla prin tarawinking

| TheVampireDiaries01 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu sunt asa folositoare, nu fac decat sa streseze oamenii cu unele din problemele de zi cu zi. Stra-strabunicii nostri cum traiau fara tv, pc, telefon? si traiau mai mult decat noi (nu aveau stres, era bine ca nu stiau atat de multe), acum, rar, sunt oameni care ajung varsta de 80 de ani happy.
O zi buna!

| Kerli a răspuns (pentru TheVampireDiaries01):

Si pe vremea lor existau mijloace de informare audio si video cum ar fi televizorul(alb-negru), radioul, ziare

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru Kerli):

Majoritatea oamenilor nu aveau televizor, bunicul meu din '81 are televizor, iar la radio erau doar 2 posturi disponibile pe care nu aveau voie sa le asculte, de ziare nu stiu nimic asa ca nu comentez.happy

| 2PacKilluminati a răspuns:

Te informeaza depre evenimentele zilnice.e greu sa traiesti fara sa stii ce se petrece in jurul tauwinking. cati ani ai? cred ca esti cam mica sa intelegi chestiile astea.si eu eram la feltongue.cand o sa mai cresti o sa vezi ca nu vor mai fi asa plictisitoare. Funda?

| LiliJB explică (pentru 2PacKilluminati):

Am 9 ani.

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru LiliJB):

Peste inca 9 ani nu o sa mai gandesti la felwinking