| cristiana1234 a întrebat:

La naruto shippuden am ramas la ep 271 si nu prea imi place razboiul. Din ce episod il arata pe naruto mai mult?
FUNDA

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Buna. In primul rand, sfatul meu estesa urmaresti toate episoadele si sa nu sari peste episoade. Deoarece nu o sa intelegi nimic.
In al doilea rand, ieri a aparut episodul 283. Deci, nu mai ai mult(12 episoade) si ajungi la zi cu episoadele.
In concluzie, urmareste fiecare episod.

Vizionare placuta!winking

P.S. Multi o sa-mi dea dreptate, si o sa-ti recomande si ei sa urmaresti fiecare episod.