| cristeaflaviurafael a întrebat:

La televizor la ce episod a ajuns Violetta de pe Disney Channel?-funda

Răspuns Câştigător
| kariny06 a răspuns:

Episodul 10 din sezonul 2. Funda?

| cristeaflaviurafael explică (pentru kariny06):

Pai cum daca sezonul 1 s-a terminat cu episodul 80? Vrei sa zici 10 episoade din sezonul 2 adica episodul 90

| kariny06 a răspuns (pentru cristeaflaviurafael):

What? Daca sezonul 1 a inceput de la episodul 1 pana la episodul 80.
Asa si sezonul doi a inceput de la episodul 1 si a ajuns pana la episodul 10. Luni 11, marti 12, miercuri 13, joi 14, vineri 15 si tot asa. Ai inteles acum?

| cristeaflaviurafael explică (pentru kariny06):

Mersi foarte mult.Dar astazi la TV ce episod va da?

4 răspunsuri:
| Ann14 a răspuns:

La episodul 5 din sezonul 2