| TheNinthKoopa a întrebat:

Ma gandesc sa ma apuc sa ma uit la Bleach, dar nu prea stiu cate episoade are.Pe Anime Kage a ajuns la episodu 309 si vreau sa stiu daca sunt numai atatea sau daca e on-going

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Parerea mea e cas on-going

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Da, momentan e la episodul 309 (dublat in limba engleza parca a ajuns pe la 200 si ceva... sau nu sunt sigur -in caz ca vrei sa-l vezi dublat in engleza ci nu cu subtitrare in engleza).
Si in legatura cu on-going: un user dupa file lista a zis "urmeaza cateva episoade de filler iar apoi povestea continua". Ideea e ca de obicei mai exista si manga la animeuri, si acolo de obicei este cu vreo 50 de episoade inainte... Da, ar exista posibilitatea ca manga sa continue dar episoadele sa nu mai fie facute dar nu cred ca e cazul pentru ca acest anime e destul de cautat. Cel putin eu sigur l-as urmarii si daca ar fi la 3 dimineata (dar ideea e ca la tv se prefera sa se bage seriale sau filme pentru manelari, in nici un caz nu ceva de calitate).

| Enzio a răspuns:

Vplay-iti faci cont dai la seraile tv-Genuri-animation si o sa vezi pacolo bleach, eu chiar de 3 zile m-am apucat sa ma uit, are 15 sezoane si 309 episoade, se vede superhappy

| fluturas20 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Bleach intra aic! Sper sa te ajute cu ceva!

| fluturas20 a răspuns:

Ps. ultima serie din Bleach a aparut pe 28-08-2010 inca nu se stie sigur daca vor mai aparea si alte serii sau nu dar se discuta acest lucru. Deci probabil va fi on-going!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...cred ca-s 350 de episoade, am ajuns la ep 310!