| Inori a întrebat:

Ma plictisesc de nu mai pot asa ca m-am gandit sa mai pun intrebari tongue

Fanilor ONE PIECE: Ce credeti ca se va intampla in continuare... vreau sa mai aud niste pareri tongue

2 răspunsuri:
| Rukimika1290 a răspuns:

Salut! Ador foarte mult One piecehappyla a kita serie esti? eu la 250happym-as uita cu zile si noptzi imprejur la one piecebig grin...Asha tare-mi place Lufi, Chopper si Robinbig grinbig grin

| Inori explică (pentru Rukimika1290):

Am vazut toate episoadele si am citit tot manga pana azi (E 536 ch 657).