| Catalina_8628 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?happy Am vazut acum ceva timp 2 filme, psihologice si putin horror spun eu. unul in care cei? care se uitau la o caseta, mureau in scurt timp, iar celalalt in care animalele pur si simplu sareau de pe o stanca, se sinucideau... vreau sa aflu numele filmelor...Stie cineva?

8 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Pai
daca in filmul horror dupa ce vedeaua caseta, oamenii respectivi primeau un telefon si erau anuntati ca peste 7 zile vor muri iar dupa acel interval de timp televizorul se aprindea iar din el iesea o fetita cu parul negru si cu o rochie alba lunga care i omora, atunci filmul se numeste Avertizarea si sunt 2 parti.

de filmul cu animalele nu am idee, dar s-ar putea sa fie doctor dolittle cumva?

| cristiana101 a răspuns:

Nu.

| iiSceneXX a răspuns:

Cel horror poate fi Saw 3D. Nu stiu. E posibil sa il confund. Dar e un film de psihologie si horror.

| dianaaaaa_4532 a răspuns:

The ring este filmul despre care vorbesti
sunt mai multe parti
iata o parte [a 2-a] :D
http://www.cinemagia.ro/filme/the-ring-two-avertizarea-doi-7451/

| freazyfrais a răspuns:

"Supernatural" nu-ti mai place?laughing

| Catalina_8628 explică:

La cel cu animalele...era o fetita pe care tatal o tinea in grajd. ii amenajase un loc acolo, iar ea dormea cu animalele pe care le aveau.parca :d

| Catalina_8628 explică:

Nu este Doctor Dolittle.nici saw...ms oricum.:*

| Catalina_8628 explică:

Taci Emi, taci!laughing