| marius031 a întrebat:

Ma uit la Supernatural, The Originals si The vampire Diaries care sunt la final de sezon si pana incepe unul nou vreau sa mai vad niste seriale tot ceva de genul care sunt astea.

Dati-mi ceva nume de seriale asemanatoare cu astea dar sa fie si captivante, sa te faca sa le urmaresti in continuare.

9 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Iti recomand : Dexter, Arrow, Lost, The Walking Dead, Smallville, The tomorrow people, White Collar, Breaking Bead, Bitten, American horror story si Fringe (mai am 2 sezoane si il termin, este foarte bun), eu le-am vazut pe toate enumerate de tine si cele de care am scris mai sus, sunt superbe.

| faramatania a răspuns:

True Blood, Teen Wolf, Hemlock Grove, Bitten

Răspuns utilizator avertizat
| Beccaaa a răspuns:

1. " Reign" -> este un serial despre domnia reginei Mary a Scotiei. Este bazat pe istorie dar devine super interesant. Contine drama, dragoste, controverse, conspiratii si mistere. Ti-l recomand.
2. "American Horror Story" -> Contine tot felul de intamplari ciudate. Cel mai interesanti s-a parut sezonul 1.

| Dontspeek a răspuns:

Teen wolf, The walking dead, Arrow.

| 1woman a răspuns:

Pretty little liars chiarma tinut cu sufletul la gura

| fiffi a răspuns:

Mis fits...death note...

| Andreeax7 a răspuns:

'American Horror Story'
'Teen Wolf'

| Maria1998P a răspuns:

Grimm, The Secret Circle...