| lMetehne a întrebat:

Bună, aș vrea să îmi recomandați câteva seriale de genul horror, psihologic, mister, supernatural. Până acum am văzut :
The Vampire Diaries, American Horror Story, Supernatural, Teen Wolf, The Originals.
Mulțumesc! big grin :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,True Blood,The Walking Dead,Fear The Walking Dead,Dominion, Penny Dreadful, The Strain, From Dusk Till Dawn: The Series, Scream (2015-),Wayward Pines, Under The Dome, Blindspot, Intruders (2014)

3 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Incearca si True Blood, The secret circle, Beauty and the beast sau Arrow. Am vazut si eu serialele mentionate de mai sus, deci cred ca iti vor placea cele pe care ti le-am recomandat. Vizionare placuta!

| pufulescu a răspuns:

Z Nation!

| BradeaTeo a răspuns:

Ravenswood
Arrow
CSI: Miami
Friends
Da Vinci’s Demons
Lie to Me
Glee
Pretty Little Liars
Significant Mother
Lucifer
The Messengers
Hindsight
Scream Queens
Salem
The Flash
Forever
Gossip Girl
Skins UK
The Strain
Dracula
True Blood
Supernatural
Hannibal
Scream