| ReignForest a întrebat:

Mă uitam pe Facebook la postări și am văzut o postare de la un grup parcă unde se vorbea de filmul tati part-time și mă uitam prin comentarii. Am ieșit de pe Facebook să mă uit la TV și când am intrat iar, nu mai pagina aia ca să citesc comentariile. Știe cineva cum pot să găsesc pagina aia? Istoric vizualizări ceva?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stii ce grup era, intra pe pagina lor si acolo vei putea vedea postarea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce probleme grave au unii, de viata si de moarte, niste prostii, nu ai ce face te plictisesti, poate Faceboock are probleme tehnice si nu le merge pagina aia deunde sa stim noi?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Ai dat like la postare?

| raducl a răspuns:

Daca foloseai PC, se poate si prin istoricul browserului cauta.(Ctrl+H).