| Carrie a întrebat:

Am o pagina pe Facebook, si ieri, de pe pagina am scris multe comentarii (nu sunt cine stie ce) la diferite postari, intr-un timp destul de scurt. Apoi Facebook imi blocheaza comentariile. Numai comentariile ca pagina sunt respinse. Ca persoana, nu e nicio problema. Cica problema asta e temporara. A trecut aproape o zi. Stiti cumva cat o sa mai dureze?

2 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Pai vreo 2-3 zile mi s-a intamplat si miebig grin funda?big grin

| Durol a răspuns:

Bai nu stiu dar mai e o faza ca daca dai cereri de prietenie multe si nu ti le accepta isi blocheza cererile si nu poti sa faci mai nimic.da asta e nasol la fb ca til baneza din orice ..tot hi5 e baza laughing))cred ca dureaza 30 de zile nu sunt sigur asa dureaza aia cu cererile