| anonim_4396 a întrebat:

Mai are rost să mă uit la ova? Din câte știu, s-ar putea să influențeze sau nu continuarea lui Naruto. Gen m-am gândit că dacă nu este o continuare sau nu are legătură cu anime-ul aș putea sări peste și să încep Naruto Shippuden. Știe careva dacă influențează sau nu acțiunea? Dacă știți, aș aprecia dacă mi-ați spune!

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Ova inseamna ca nu are legatura cu povestea animeului

| anonim_4396 explică (pentru Totenn):

Mulțumesc. Am căutat pe net și mai mulți spuneau că influențează povestea și alții spuneau că nu... Măcar acum știu

1 răspuns: