| alexandrrrr a întrebat:

Mai de mult era un film pe jetix cinema cu 2 copii mici fata si baiat a caror parinti se certau mereu, dar ei nu erau frati si erau dusi la o gradiita a unei doamne winchester.As dori sa imi spuneti cum se numea.

Răspuns Câştigător
| OrangeWind a răspuns:

Cred ca este vorba despre filmul : Oh, baby(2001)-Pe cuvant de bebelus
happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh baby-pe cuvant de bebelus.

| MuciLEb a răspuns:

Da este filmul Oh, baby(2001) Era vorba despre doi copii care avea doi parinti care se certau intodeauna ei erau dusi la o gradinita in casa era o baba (babysiter) care avea casa plina de bani stransi de ea dar intr-o zi au venit doi exterminatori care vroiau sa ia comoara ascunsa de baba dar copii le faceau multe fente deci cred ca de asta este vorba