| SporeBox a întrebat:

Mai este vreo sansa sa apara pe HBO Games of Thrones de la sezonul 1? Daca da, cand?

8 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Doar ce a fost, exact înainte să înceapă ultimul sezon. Dădeau câte un sezon pe zi ori ceva de genul ăsta. HBO GO, prima lună gratuită, încerci să-l vezi pe tot.

| SporeBox explică (pentru Raven):

Cam cat ar fi o luna? Ma refer la cele cu plata

| Raven a răspuns (pentru SporeBox):

Ei spun că 2, 99 EUR/lună prin abonare directă, nu știu dacă e în funcție de ce pachet alegi, ca la Netflix. Te poți abona și prin operatorul de cablu
http://hbogo.ro/

| mihai69 a răspuns:

Sunt toate sezoanele pe HBO go.

| Ionut231312 a răspuns:

Daca ai HBO la televizor poti sa-ti faci cont gratuit pe HBO GO si poti vedea toate sezoanele acolo big grin

| SporeBox explică (pentru Ionut231312):

Cum?

| RAY a răspuns (pentru SporeBox):

Iti faci cont gratis daca ai card, nu te costa nimic

| Ionut231312 a răspuns (pentru SporeBox):

Intri pe site, inregistrare, selectezi activeaza, alegi operatorul la care esti abonat, iar dupa te va pune sa selectezi niste date cum ar fi numar factura si pin, te ghidezi dupa ce scrie pe site si iti creezi foarte usor un cont.