| anonim_4396 a întrebat:

Mai este vreun film publicat din twilight in afara de New Moon si Amurg?

Răspuns Câştigător
| TutiQ a răspuns:

Film publicat? New Moon si Amurg sunt singurele filme realizate dupa carti. Mai sunt 2 carti din aceasta serie dupa care inca nu s-au facut filme, probabil ca in viitor vor fi si acestea ecranizate.

6 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Nu cred .

| Kate21 a răspuns:

Nu

| Amrita a răspuns:

Din pacate nu.Eclipse apare in vara dar mi se pare aiurea ca nu a aparut nici un trailer.sad

| eveline a răspuns:

Nu. urmeaza acum in iunie am inteles sa dea Eclipse iar la anul Breaking Down:X:X:XDar poti sa citesti cartile online sa vezi ce se intampla...de pe twilight -blog spot.acolo le gasesti si le downloadezi:X:X:XNoapte Buna

| love_cat a răspuns:

Nu cred.In fine.sunt sigura ca nu, dar oricum trebuie sa apara Eclipsa.

| Maria2894 a răspuns:

Nu, pe 30 iunie apare eclipsa...succese