| TheExpert01 a întrebat:

Mai nou sunt fan Naruto si sunt la episodul 247 pe http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/ intrebarea e:1.Cand voi termina toate ep la ce ma voi uita? Am auzit ceva de naruto akippuden e adevarat? 2.pe ce canal se difuzeaza naruto shipudden in fiecare sapt? s-a terminat?(La TV?)funda pentru explicatii!

2 răspunsuri:
| Alonderman a răspuns:

Deci naruto shippuden este ongoing! (nu il da la tv) Nu este terminat inca deci in concluzie nu poti sa il termini... dar dupa ce se va termina nu exista naruto akippudden si nimeni nu stie daca va exista sau nu oricum te poti uita si la alte anime sunt sute de anime mult mai tari decat naruto!

| TheExpert01 explică (pentru Alonderman):

Tu te uiti la el? Daca da explica-mi si mie unde a disparut sasuke adica a murit daca da de cine de ce daca nu unde e etc daca ai ep te rog da-mi-l