| OmObisnuit a întrebat:

Mai sunt aplicatii gratis cu care sa pot viziona filme sau seriale subtritate in romana? Ceva ca filme online sau seriale pe net. Apropo, stie cineva de ce nu mai merg?

1 răspuns:
| Radu_DoctorDemon_1988 a răspuns:

Da,mai sunt. Parca filmeonline.biz este unul din ele. Important daca ai Android, cum se deschide o reclama, sa o inchizi, ca altfel se deschid doua trei si apoi trebuie sa stergi pagina. happy deci..stiu doar siteuri. Asa, aplicatie pentru filme si seriale am eu,(Dramania) dar sunt doar asiatice subtitrate in engleza. tongue