| Criss_2552 a întrebat:

Maidemult, pe minimax erau ceva desene animate cu o fata roscata, ce statea la casa, si avea o vecina blonda cu care nu se intelegea bine cu numele Miss B. B. sau ceva de genul. Sctie cineva numele bun, sau unde pot viziona acest desen? Multumesc! happy happy

Răspuns Câştigător
| wBroscuța a răspuns:

Desenul se numeste Miss BG. happy

9 răspunsuri:
| RockLover94 a răspuns:

Era ceva de genul asta din cate imi amintesc si stiu ca pe fata o chema Anne...Dar chiar nu mai tin minte numele desenuluisad

| yonutz1 a răspuns:

Sharon Shpitz?

| yonutz1 a răspuns:

Sharon Shpytz?

Răspuns utilizator avertizat
| Alkyda a răspuns:

Miss Bg

| rive02 a răspuns:

Cred ca stiu desenul despre care vorbesti. Fata se numeste cumva Anne? Din cate imi amintesc eu. Locuiau la tara parca. Anne avea doua codite impletite, daca imi amintesc bine. Dar desenul nu stiu cum il cheama. sad

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Bibi Blogsberg?love struck

| bigalemonade1999 a răspuns:

Daca era vorba ca avea un frate care-l chema george, apu e MissBG garantat

| CuteBear a răspuns:

Miss B.G.-fata avea un fratior mai mic, asa este?