| cata012001 a întrebat:

Maine,episodul 8-sezonul 2, din Lucifer apare maine, pe internet?

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt4052886/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2
Pentru subtitrare trebuie sa astepti 2-3 zile.

| cata012001 explică (pentru Sn4k3):

Dar filmul nu-l pot vedea pe site-ul care mi l-ai dat! Si de unde stii ca, trebuie sa astepti 2-3 zile pana cand, ne da traducerea(in romana)?

| Sn4k3 a răspuns (pentru cata012001):

Site-ul pe care ti l-am dat nu este pentru a vedea filmul, este pentru a vedea cand apar episoadele, iar cu subtitrarea, de regula dureaza 2-3 zile la serialele astea mai cunoscute, dar oricum pana vineri sigur apare (daca nu a aparut deja).

| cata012001 explică (pentru Sn4k3):

Filmul a aparut pe net, dar vestea proasta este ca, nu apare subtitrarea(traducerea in romana)!

| Sn4k3 a răspuns (pentru cata012001):

De subtitrare vorbeam laughing

| nirocino a răspuns:

Nu cred, Camy, traducatoarea serialului inca nu a postat traducerea.
Acum am vazut, abia maine apare episodul! Mai dureaza si traducerea ceva timp, sa spunem...in curand! happy

| cata012001 explică (pentru nirocino):

Imi poti da si mie, site-ul traducatoarei?

| nirocino a răspuns (pentru cata012001):

Subtitrări-Noi.ro