| KirigayaKirito a întrebat:

Mare Help! Saptamana viitoare va fi ziua mea si vin niste fete la mine sa doarma peste noapte.Ce filme de GROAZA stiti? Am vazut foarte multe la viata mea si nu am fost prea impresionata, vreau unu de "groaza-groaza" puppy dog eyes.Si alte activitati pe care le-as putea face impreuna cu fetele mai stiti? Funda >big grin

9 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Cred ca un film horror interesant este Dead End(2003).

| sabin89 a răspuns:

Bai, ma-ngroziti cu filmele voastre de groaza. Filmele de groaza sunt ingrozitoare, dupa parerea mea. De-asta e plina tara de ingroziti, pentru ca se uita la lucruri de astea groaznice. Ce mare grozavie sa cauti niste filme de calitate? Unul de actiune, o drama, o comedie...

| rutanklan a răspuns:

O camera video, sunteti multe, una doua puneti de un blood and guts screams and hammers.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Paiiiii,v-ati putea uita la The Mirror 1 sau 2, la The Plant, la Wrong Turn 1, 2, 3 sau cel mai fain 4, Masacrul din Texas este fain, Knife Edge sau la filmele cu Saw singurul episod din Saw a fost episodul 4, findca celelalte sigur sunt foarte urate.

Răspuns utilizator avertizat
| ELY098723456778990 a răspuns:

Este zombii ataca e foarte foatre de groaza si mai puteti sa va faceti unghiile sa va machiati si sa stati peste ora 2 sunt filme cul pe euforiawinking

| HappySinger a răspuns:

Pai uite aici niste filme de groaza:
-Haute Tension
-Wrong Turn
-Wrong Turn 2big grinead End
-Wrong Turn 3:Left for Dead
-Jeepers Creepers
-Jeepers Creepers 2
-The Village
-Albino Farm
-Dead Silence
-The Silence of The Lambs
-Red Dragon
-The Rite
-Alone in the Dark
-Alone in the Drak 2
-The Tooth Fairy
-Mirrors
-Mirrors 2
-Silent Hill
-Paranormal Activity
-Paranormal Actvity 2
-Paranormal Activity 3
-The Shining
-The Exorcist
-The Others
-Halloween
-Shutter
-The Grudge
-The Ring
-Friday the 13th
-Poltergeist

Sper ca te-am ajutat.

| niculetu a răspuns:

The Pact, recent aparut mie unul mi-a placut happy

| marshiu a răspuns:

Incearca Friday 13 sau Jeepers Creepers 1, 2