| RainOfColors a întrebat:

Master Chef sau Plasa de stele? La ce sa ma uit in aceasta seara?

19 răspunsuri:
| RainOfColors explică:

Ok, atunci ma uit la Plasa de Stelebig grin

| Bubutita a răspuns (pentru RainOfColors):

De ce te-ai uita la plasa de stele? E stupid.fac niste glume de tot rahatul.mie mi'e jena de aia..anntena 1 nu are deloc audienta spre deosebire de protv.ei au audienta cea mai mare si un show mirobolant..eu cred ca daca s'ar face plasa de stele pe protv ar fi perfect pentru ca pe antena o face motona.Asa ca mai bine te'ai uita la masterchef.laughingSper ca te; am ajutat..byee

| sunshine_5685 a răspuns:

Master Chefbig grin

| ImNotPerfect a răspuns:

La orice vrei tu. Daca vrei eu iti recomand Master Chef (in cazul in care vrei sa-ti imbogatesti cultura generala) si Plasa de stele (in cazul in care vrei sa te amuzi). Daca vrei sa stii parerea mea este ca ma uit la Master Chef.

| mamasiita a răspuns:

La master chef funda laughing

| 勒兹万 a răspuns:

Eu iti recomand sa vizionezi ambele emisiuni deoarece nu merita sa pierzi o emisiune pentru alta...in seara asta iti recomand Master Chef si ti-as sugera sa te uiti la reluarea de la Plasa De Stele...Succes si o seara placuta.

| Andreea19Alina a răspuns:

Ar trebui sa te uiti la Plasa de stele deoarece este o emisiune amuzanta, plina de umor(mai ales pe vremea asta) iar Master Chef e doar despre mancare si multaa mancare, putin plictisitor.Tu decizibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Master Chef. Plasa de stele e o prostie.

| Clauvdgg a răspuns:

Plasa de stelewinking
Chiar daca a trcut ora de mult laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Masterchef

| DjLayla a răspuns:

La Master Chef ca e fain e foarte fain inveti cum sa gatestihappy

| DjLayla a răspuns:

Plasa de stele e pentru prostitongue

| Crysty1996 a răspuns:

Plasa de stele ii mai fain te mai razi dar la master chef ii prea cu mancaruri recomandarea mea este Plasa de stele FUNDA?

| BlacK0NinjA a răspuns:

Master chef all a time....plasa de stele -FACATURA!

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Eu ma uit la plasa de stele decat sa ii vad pe aia cum fac mancare si cum ma infometeaza laughing

| AnimeGirl3496 a răspuns:

Iti recomand Master Chef.

| AnDr3y_2833 a răspuns:

Plasa de stele e the best!

| BSS a răspuns:

Plasa de stelehappy