| RAY a întrebat:

Merita sa vizionez Barbie la cinema? Chiar acum sunt la mall

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu stiu daca ai apucat, dar daca nu eu zic sa il vezi data viitoare. Mie mi-a placut mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca vrei sa faci pe plac vreunei femei. Altfel asteapta sa apara pe internet pentru ca nu merita sa dai 40 de lei ca sa te torturezi cu unul dintre cele mai proaste filme facute vreodata.
Vezi Oppenheimer.

| SwedishMeatball a răspuns:

Mie, personal, nu mi-a plăcut foarte mult. L-ai văzut, până la urmă? laughing

| RAY explică (pentru SwedishMeatball):

De banii aia m-am dus la mec

| SwedishMeatball a răspuns (pentru RAY):

O decizie înțeleaptă big grin

| RAY explică (pentru SwedishMeatball):

Când ești obez nu e ceva înțelept,nu recomand mâncarea fast food,patiserie,dulciuri,sucuri gen cola,Sprite,produse de cofetărie,mezeluri,tot felul de prostii, ideea e sa consumi ceea ce se recunoaște un om de acum câteva sute de ani,fructe,legume,carne de pui,poc,curcan,vita,peste,lapte,ovăz,fasole,avocado,banane,cartofi fierți, oua fierte, nimic prajit, totul la grătar fara ulei, multa apa