| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Merita vazut filmul The Ring? Despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| Karizma a răspuns:

Daca iti plac filmele de groaza care pur si simplu de ucid pe dinauntru, atunci merita vazut big grin

Este vorba despre o fetita care a cazut cu mult timp in urma intr-o fantana, impinsa de cineva parca, si cineva a inregistrat sau ceva de genu si caseta aceeea este intr-un fel blestemata. Cine se uita la caseta, in acea zi, va fi sunat la ora 22 si o voce ii va spune ca o sa moara in 7 zile. Dupa 7 zile omului respectiv ii apare brusc ceva pe tv si incepe sa curga apa din el si apoi iese acea fetita(care arata ca aia din The Exorcist, sau pe aproape) si omoara persoana care a vazut caseta.

Eu nu am avut curajul sa vad tot filmu pentru ca m-am speriat prea tare.

Sper ca am fost de folos happy

4 răspunsuri:
| Alphabeat a răspuns:

Merita vazut! Ti-au cam spus ceilalti despre ce este vorba si nu prea mai are rost. E magnific sa descoperi singur despre ce este vorba intr-un film, asa, daca stii, nu prea mai are farmec.

| Aldercy a răspuns:

Bună.

Mie mi s-a părut o porcărie. Se vedea "făcătura" din el.
Acum, fiecare cu gusturile lui, dar nu ţi-l recomand.
Pa, pa.