| Catalinaserban189 a întrebat:

Mi-am făcut cont de Netflix din alta țara iar acum nu am toate subtitrarile în romana pentru toate filmele și serialele și pe unele nici nu pot sa le găsesc. Am încercat sa schimb limba preferata din setări dar tot asa e, ce pot face?

6 răspunsuri:
| CostizZ a răspuns:

Daca ai optiunea sa schimbi regiunea, o poti schimba pe Romania, daca nu, trebuie sa accepti asa cum este.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai nevoie de un VPN, ca sa poti sa muti netflixul pe Romania, pentru ca netflixul nu are optiuni de setare limba, decat pe cea originala sau engleza.

| Catalinaserban189 explică (pentru Violleta2022):

Îmi poți recomanda un vpn bun?

| Catalinaserban189 explică (pentru CostizZ):

Ce opțiune?happy

| Violleta2022 a răspuns:

O alta varianta este sa inchizi acel contract si sa faci altul, pe Romania.