| Andreeaa1998 a întrebat:

De ce nu imi arata subtitrarile in romana la Netflix, eu sunt in Germania, dar am facut cont din românia?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai subtitrarile setate pe limba romana, atunci probabil nu au subtitrare in limba romana.

| brokxy a răspuns:

Netflix iti citeste locatia, degeaba ai facut cont in Romania daca esti in Germania, instaleaza un VPN pe telefon ca doar acolo merge ca sa pacalesti Netflixul cu locatia ta. Si baga la locatie,, Romania,, pe VPN si o sa iti mearga subtitrarile