| Anonimul6763 a întrebat:

Buna,acum cateva zile am primit un cont de Netflix dar e din UK si nu am la toate filmele subtitrarile de ex la casa de papel am subtitrari in romana si la riverdale nu am. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Lydia2806 a răspuns:

Pune Netflix ul in romana din setări, poate așa o să sa.ti meargă subtitrările. eu așa am făcut

| dumitruanca a răspuns:

Nu are rost sa ma repet dar cred ca ar fi de la ei pentru ca o adauga mai tarziu

| sweetygurl a răspuns:

Pune Netflix-ul in romana.Dar eu am un cont de Netflix in romana si nu am subtritari la riverdale...