| TheExpert01 a întrebat:

Minato in Naruto S. a murit? Daca nu atunci ce face si unde e si daca da cum? FARA ALTE COMENTARII funda

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Minato a murit mult inainte de Naruto Shippuden, cand s-a nascut Naruto. Dar mai apare cateodata in manga sau anime sub forma de spirit sau ceva de genul asta...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus sa vomite, a baut prea mult.

| Sfinnx a răspuns:

Da! A murit incercand sa il protejese pe naruto cand era bebe.Iar tatal lui a murit deodata cu ea, strapunsi amandoi de gheara vulpii cu 9 cozi.

| WhoCaresMyDude a răspuns:

Minato a murit injunghiat introducandu-l pe 9 cozi in fiul sau nou-nascut. Apare in Shippuden si manga sub Edo Tensei, imvocat de Kabuto.