| Abby_6693 a întrebat:

Minato namikaze este tatal lui naruto?

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Da este tatal lui Naruto.Si este foarte frumos nu?big grin

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Vezi ca stii? happy

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Da,sigur ca este.Cumva a aflat Naruto cine e tatal lui. Uite:Minato Namikaze mai este poreclit uite asa:Yondaine(ca si cum ii zici lui Tsunade Godaime),Fulgerul Galben al Konohei si Lumina Galbena a Frunzei.
Poti sa iti dai seama si usor ca este tatal lui,mai ales ca seman foarte mult.E greu de crezut ca Jiraiya a fost maestrul sau si ii stiu si sotia(Kushina Uzumaki)si ca Minato Namikaze i-a antrenat pe Sharingan Kakashi(Kakashi Hatake,fiul lui Colt Alb al Konohei,numele sau este Sakumo Hatake),pe Rin(colega de echipa)si Obito(colegul sau,dar poate nu stiti:Sharinganul il are de la Obito,cadou pentru ca a avansat la rangul de Jonin!
Uff-off,ce mai chin ca nu sunt multi care stiu care e tatal lui Naruto,dar este bine ca altfel ar fi fost in pericol. Uite cine stie care e tatal lui Naruto:batranii care nu prea sunt de partea lui Godaime(Tsunade,cunoscuta ca si Fraiera Legendara),Danzou(cel care nu l-a sustinut pe Sarutobi,Al Treilea),Sarutobi(Al Treilea),Jiraiya(Eremitul Pervers),Godaime si poate si Orochimaru.E greu de crezut si de acceptat ca Danzou devine si Al Saselea Hokage, dupa ce Konoha este distrus, iar Godaime e in stare de coma!

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Yondaime* ce taste am

| Cristian2003 a răspuns:

Da.si este foarte puternic

| Roxa_9890 a răspuns:

Da...asta iti dai seama mai bine din naruto shippuden ep 128... uite link-ul:http://www.trilulilu.ro/princeofpersia/34ef9d03753c4f

| CkErROo a răspuns (pentru Roxa_9890):

De ce Orochimaru lupta alaturi de Jiraya si Tsunade in episodul ala? ca eu nu am ajuns la partea aia inca.

| Dope a răspuns (pentru CkErROo):

Era un episod dintr-o amintire de-a lui Jiraya.