| AdrianaBacescu a întrebat:

Missing in Action vs Uncommon Valor vs First Blood. Care a fost cel mai bun film de actiune din toate trei?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De curiozitate, tu ai vreo ocupație? Muncești, înveți, îți câștigi în vreun fel existența? Sau îți petreci 12 ore pe zi uitându-te la filme vechi de 40 de ani și întrebându-te dacă Chuck Norris îl bate pe Van Damme?

| gabicoo a răspuns:

Ăla cu Stallone.

| wildthing a răspuns:

First Blood

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Missing in action nu a fost pe placul tau? Stiu ca e un film din perioada de glorie.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

A fost ok, dar Rambo mi-a placut mai mult.