| Fineness a întrebat:

Monte Carlo sau The last Song?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

The Last Song, Monte Carlo nici macar na aparut inca subtitrathappy, da abia astept sa-l vadtongue.

11 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Povesteste-mi si mie ce se intampla in monte carlo si in the last song pls.da-mi un mesaj:* astept

| thegreatgatsby a răspuns:

The Last Song. Monte Carlo e o copie ieftina dupa The Lizzie McGuire Movie

| mgtow a răspuns:

The last song.

| DraGfirE a răspuns:

The Last Song bineinteles:X.[funda]

| DakotaXOXO a răspuns:

The Last Song, ma rog e cu Miley Cyrus, da fata de Monte Carlo e mai tare.

| Pufuleteeeee a răspuns:

The last song:X funda?

| PikaRawrr a răspuns:

Mary stayed out all night ^_^

| Sedativ a răspuns:

Monte Carlo!

| alex_8276 a răspuns:

The last song

| AnnaMakesPeace a răspuns:

Monte Carlo, e genial! leighton meester joaca foarte bine...trebuie sa vezi filmul! funda?

| iasmy101 a răspuns:

Monte Carlo sau daca vrei Nevasta de Imprumut!