| iulianh a întrebat:

NARUTO: Cine s-a uitat ieri pe animax la episoadele din naruto si imi poate da un site unde pot gasi episodul urmator (adica "Sunetul impotriva frunzei")? Cine imi poate lasa un link fix cu episodul ( sunetul impotriva frunzei)?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Episodul il poti urmari aici
http://anime.kage.ro/anime/naruto-anime/naruto-110.php
Chiar toata seria "Naruto" de 220 ep si seria "Naruto Shippuden" de 282 ep (ongoing) li poti urmari pe acelasi site.
Vizionare placuta!;)

3 răspunsuri:
| Vasyxx a răspuns:

Zi-mi numarul episodului si iti spun

| iulianh explică (pentru Vasyxx):

Nu stiu numarul, dar se numea Sunetul impotriva frunzei (sezonul 3) parca