| AlinaBarbi09 a întrebat:

Neata somnorosilor! As prefera ca la aceasta intrebare sa-mi raspunda doar fanii Gossip Girl care au vazut toate sezoanele(cele 4 deocamdata). Eu sunt abia la sezonul 2, pentru ca am inceput sa ma uit cu intarziere, si regret. vream sa va intreb o sa se desparta Serena de Dan? Adica mie nu-mi place deloc sa-i vad impreuna.eu mi-as dori sa fie Serena cu Nate.deci?big grin

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Da, se despart. Va fi cu Nate, va fi cu multi, inclusiv un nou profesor de la Constance(facultatea la care va merge Serena, impreuna u Blair).Dar va avea de ales intre Dan si Nate, ii va pierde pe amandoi. Sorry Serena happy Mai bine uita-te tu la episoade, nu fii atat de curioasa. E mai fain sa nu stii dinainte

3 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!

Dap se despart, dar nu ar avea rost sa-ti spun cu cine se vor combina. De ce te uiti la seriale, daca nu ai rabdare sa le vezi raised eyebrows?
Rabda iti va placea mult ce o sa vezi. Nu-ti dau alte detalii pentru ca stric multe... comparativ cu alte persoane care iti spun tot si strica tot...

Cius!

| αηηα a răspuns:

Da, se despart, iar Serena va fi cu mai multi.Ar fi bine sa te uiti pentru ca este foarte tarelove struck

| fluturas2 a răspuns:

Da se vor desparti si ea va fi cu Nete