| motherf a întrebat:

Neata TPU happy! As vrea sa ma uit la un film astazi! [dragoste, drama]. Gen "dear john" "the notebook"... Spuneti-mi si mie cateva big grin dau fundita big hug

Răspuns Câştigător
| codry98 a răspuns:

Letters to juliet

6 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Remember Me happy

| TraficDeMentosane a răspuns:

Ii sugerati sa se uite la "Remember me "? laughing Vreti sa adoarma? M`am uitat si mi-am pierdut inutil timpul. Doar pentru ca este cu Robert Pattinson, nu inseamna ca este reusit oh go on. Uita`te la "A walk to remember ", sau la " My sisters keeper","The girl next door" 2007 nu 2004 laughing ala`i despre "altceva" smug te poti uita si la ala... da mna... whistling.

| xLouana a răspuns:

Deci... incearaca "Candy", "Remember me", "Hard candy", "Veronica decides to die", "the last song", " the parfume:story of a murder", "vicky cristina barcelona"

| Roxana90roxana a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult asa.

The last song
Chloe
Red Riding Hood
Black Swan
happy

| dragos21 a răspuns:

Seven Pounds cu Will Smith foarte bun filmulwinking

| fugi95 a răspuns:

O fata de milioane. nu imi mai amintesc titlul in engleza e cu drama si o dradoste mai aparte.